Інші праці КФВ

Recent Submissions

Now showing 1 - 7 of 7
    Фізична підготовленість студентів
    (Свідлер А. Л., Придніпровська державна академія фізичної культури та спорту, Дніпро, 2024) Пічурін, Валерій Васильович; Москаленко, Наталія Василівна
    UKR: У монографії представлено результати авторського дослідження проблеми фізичної підготовленості студентів закладів вищої освіти. Наведено дані, які характеризують рівень фізичної підготовленості студентів при одно та дворазових на тиждень заняттях з фізичного виховання. Проаналізовано результати експериментальних досліджень динаміки фізичної підготовленості, особливостей її взаємозв'язку з психологічними характеристиками у студентів. Здійснено аналіз теоретичних передумов щодо розробки методик, спрямованих на вирішення завдань підвищення рівня фізичної підготовленості студентів. Для науковців у сфері фізичної культури і спорту, фахівців у сфері фізичної культури і спорту, психологів, студентів університетів фізичної культури та факультетів фізичного виховання, студентів психологічних факультетів.
  • Item
    Викладання практичного матеріалу з ігрових видів спорту (волейбол, футбол, баскетбол) англійською мовою
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2023) Лутаєва, Надія Валентинівна; Дорош, Віра Анатоліївна; Умеренко, Віктор Леонідович
    UKR: Навчально-методичні рекомендації до проведення практичних занять з ігрових видів спорту для здобувачів вищої освіти. Навчальний матеріал структурований блоками, кожен з яких містить інформацію про історію виду спорту, його загальні терміни та визначення. Викладено українською та англійською мовами.
  • Item
    Підвищення ефективності освітнього процесу за допомогою медитації та психоемоційної релаксації: роль бібліотеки та кафедри фізичного виховання
    UKR: Ця стаття розглядає важливість фізичного та психоемоційного здоров'я студентів у сучасному вищому освітньому процесі та роль медитації та психоемоційної релаксації в підвищенні ефективності навчання та загального розвитку студентів. Автор пропонує співпрацю між кафедрою фізичного виховання та бібліотекою для забезпечення доступу до інформаційних ресурсів, організації лекцій, семінарів, групових сесій медитації та створення спеціального розділу для літератури про медитацію та релаксацію. Співпраця між цими двома важливими компонентами університетського життя може сприяти покращенню якості освітнього процесу та фізичному, психологічному й академічному розвитку студентів.
  • Item
    Витривалість як фізична якість. Алгоритм самостійної бігової підготовки для здобувачів вищої освіти : методичні рекомендації для самостійної підготовки до складання здобувачами вищої освіти тестових завдань з бігу на довгі дистанції
    (Український державний університет науки і технологій, 2022) Дорош, Віра Анатоліївна; Лутаєва, Надія Валентинівна
    UKR: Методичні рекомендації призначені для самостійної бігової підготовки до складання здобувачами вищої освіти тестових завдань з бігу на довгі дистанції за програмою вибіркової дисципліни «фізичне виховання» та участі в масових легкоатлетичних змаганнях за умов надбання достатнього рівня фізичної підготовленості.
  • Item
    Аналіз динаміки біомеханічних характеристик техніки поштовху штанги у кваліфікованих важкоатлеток.
    (Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2018) Солодка, О. В.; Умеренко, Віктор Леонідович
    UK: За підсумками проведеного дослідження було встановлено, що важкоатлетки трьох груп, маючи свої морфологічні особливості, показали різні значення біомеханіки в поштовху штанги від грудей, які не вплинули на успішне технічне виконання вправи.
  • Item
    Теоретико-методологічні основи психофізичної підготовки студентів інженерних спеціальностей в процесі фізичного виховання
    (Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, Дніпро, 2017) Пічурін, Валерій Васильович
    UKR: У монографії розглянуто питання розробки основ психофізичної підготовки студентів інженерних спеціальностей в процесі фізичного виховання. Проаналізовано її теоретико-методологічні, професійні та педагогічні передумови. Запропоновано авторську концепцію психофізичної підготовки студентів залізничних закладів вищої освіти, наведено результати експериментальної перевірки її ефективності. Для науковців у сфері фізичної культури і спорту, фахівців у сфері фізичної культури і спорту, психологів, студентів університетів фізичної культури та факультетів фізичного виховання, студентів психологічних факультетів.
  • Item
    Теоретико-методологічні й організаційні основи психологічної і психофізичної підготовки студентів залізничних вищих навчальних закладів у процесі фізичного виховання
    (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 2015) Пічурін, Валерій Васильович
    UK: У монографії розглянуто питання пошуку теоретико-методологічних і організаційних основ психологічної і психофізичної підготовки студентів залізничних ВНЗ у процесі фізичного виховання. Проаналізовано філософське і психологічне підґрунтя для постановки питання про психологічну й психофізичну підготовку в процесі фізичного виховання, визначено її головну спрямованість і організаційні основи, наведено результати досліджень у цій сфері. Для науковців та фахівців у сфері фізичної культури і спорту, психологів, студентів університетів фізичної культури та факультетів фізичного виховання, студентів психологічних факультетів.