Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Ця стаття розглядає важливість фізичного та психоемоційного здоров'я студентів у сучасному вищому освітньому процесі та роль медитації та психоемоційної релаксації в підвищенні ефективності навчання та загального розвитку студентів. Автор пропонує співпрацю між кафедрою фізичного виховання та бібліотекою для забезпечення доступу до інформаційних ресурсів, організації лекцій, семінарів, групових сесій медитації та створення спеціального розділу для літератури про медитацію та релаксацію. Співпраця між цими двома важливими компонентами університетського життя може сприяти покращенню якості освітнього процесу та фізичному, психологічному й академічному розвитку студентів.
ENG: This article examines the importance of physical and psycho-emotional health of students in the modern higher education process and the role of meditation and psycho-emotional relaxation in increasing the effectiveness of learning and general development of students. The author suggests cooperation between the department of physical education and the library to provide access to information resources, organize lectures, seminars, group meditation sessions, and create a special section for literature on meditation and relaxation. Cooperation between these two important components of university life can contribute to the improvement of the quality of the educational process and the physical, psychological and academic development of students.
фізичне здоров'я студентів, психоемоційне здоров'я студентів, медитація, психоемоційна релаксація, співпраця бібліотеки та кафедри фізичного виховання, physical health of students, psycho-emotional health of students, meditation, psycho-emotional relaxation, cooperation between the library and the department of physical education, КФВ
Лутаєва Н. В. Підвищення ефективності освітнього процесу за допомогою медитації та психоемоційної релаксації: роль бібліотеки та кафедри фізичного виховання. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІII Міжнар. конф., (м. Дніпро, 05.10–06.10.2023 р.). Дніпро, 2023. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2023/paper/view/28937/16783.