Інші праці КФПМ (ДІІТ)

Now showing 1 - 2 of 2
  • Item
    Електрика. Магнетизм
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2024) Штапенко, Едуард Пилипович; Волнянський, Дмитро Михайлович; Гулівець, Олексій Миколайович; Гришечкін, Сергій Анатолійович
    UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами денної та безвідривної форми навчання всіх спеціальностей УДУНТу під час виконання лабораторних робіт з фізики. Навчально-методичні рекомендації містять основи теорії помилок, описання вимірювальних приладів та тексти лабораторних робіт, інструкції до виконання лабораторних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт.
  • Item
    Механіка. Механічні коливання та хвилі