Механіка. Механічні коливання та хвилі

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами денної та безвідривної форми навчання всіх спеціальностей УДУНТу під час виконання лабораторних робіт з фізики. Навчально-методичні рекомендації містять основи теорії помилок, описання вимірювальних приладів та тексти лабораторних робіт, інструкції до виконання лабораторних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт.
Е. Штапенко: ORCID 0000-0001-7046-3578; А. Гулівець: ORCID 0000-0003-3410-9605
навчально-методичні рекомендації, лабораторні заняття, механіка, кінематика, динаміка, поступальний рух, обертальний рух, закони Ньютона, тертя, момент інерції, 1909, КФПМ (ДІІТ)
Механіка. Механічні коливання та хвилі : навчально-методичні рекомендації до лабораторних занять / упоряд. Е. П. Штапенко, Д. М. Волнянський, О. М. Гулівець, С. А. Гришечкін. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 69 с.