Теоретична механіка. Аналітична механіка

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У посібнику наведено загальні поняття аналітичної механіки, розглянуто диференціальні принципи механіки (принцип Д’Аламбера), загальні рівняння динаміки, принцип можливих переміщень, а також диференціальні рівняння руху матеріальної системи та прикладні питання, пов’язані з коливанням механічної системи. Кожен розділ містить методику та приклади розв’язання задач, а також задачі для самостійного розв’язування. Для студентів І і ІІ курсів денної та дистанційної форм навчання усіх спеціальностей технічних ЗВО, які вивчають повний курс теоретичної механіки.
RU: В пособии приведены общие понятия аналитической механики, рассмотрены дифференциальные принципы механики (принцип Д'Аламбера), общие уравнения динамики, принцип возможных перемещений, а также дифференциальные уравнения движения материальной системы и прикладные вопросы, связанные с колебанием механической системы. Каждый раздел содержит методику и примеры решения задач, а также задачи для самостоятельного решения. Для студентов I и II курсов дневной и дистанционной форм обучения всех специальностей технических вузов, которые изучают полный курс теоретической механики.
О. Янгулова: ORCID 0000-0001-7248-4057
аналітична механіка, диференціальні принципи механіки, принцип Д'Аламбера, транспортні задачі, коливання механічних систем, аналитическая механика, дифференциальные принципы механики, транспортные задачи, колебания механических систем, analytical mechanics, differential principles of mechanics, d'Alembert principle, transport task, vibration of mechanical system, КТБМ
Янгулова, О. Л. Теоретична механіка. Аналітична механіка : навч. посібник / О. Л. Янгулова. - Дніпро : Дніпров. нац . ун-т залізн. трансп. ім. акад. В.Лазаряна, 2019. - 75 с.