Розв’язування фізичних задач з механіки

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: Інтерактивний підручник вміщує короткі теоретичні відомості з кінематики, достатню кількість прикладів розв’язування задач на закони механічного руху та електронний тест з кінематики. Для студентів молодших курсів університету. Може бути використаним у коледжах та ліцеях.
RUS: Интерактивный учебник содержит краткие теоретические сведения по кинематике, достаточное количество примеров решения задач на законы механического движения и электронный тест по кинематике. Для студентов младших курсов университета. Может быть использован в колледжах и лицеях.
кінематика, розв’язування задач, закони механічного руху, кинематика, решение задач, законы механического движения, інтерактивний підручник, интерактивный учебник, КФ
Гришечкін, С. А. Розв’язування фізичних задач з механіки [Електронний ресурс] : навч. посіб. у 3 ч. Ч. 1. Кінематика / С. А. Гришечкін. – Дніпро : Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп., 2016. – 30,6 Мб. – ISBN 978-966-8471-97. – Режим доступу: http://ecat.diit.edu.ua:81/ft/HryshechkinSA_1/index.html.