Театральна періодика в бібліографічному вимірі України:тематично-культурологічні орієнтири (презентація)

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Проаналізовано театральні періодичні видання України ХХ-ХХІ ст., які містяться у фондах бібліотек Києва, Дніпра, Львова, Харкова. Досліджена їхня роль у створенні соціокультурного простору України, жанрово-тематичний потенціал.
В. Галацька: ORCID 0000-0002-1712-2712
мистецька медіа, театральна періодика, публіцистика, жанри, бібліотека, презентація, artistic media, theatre periodicals, journalism, genres, library, presentation, КФП
Галацька В. Л. Театральна періодика в бібліографічному вимірі України:тематично-культурологічні орієнтири : [презентація]. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІII Міжнар. конф., (м. Дніпро, 05.10–06.10.2023 р.). Дніпро, 2023. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2023/paper/view/28958.