Київський національний лінгвістичний університет, Київ
UK: В статті розглядається розвиток майбутнього учителя в процесі вивчення іноземної мови в ВНЗ в контексті особистісно-діяльнісного підходу. Розглянуто психологічний портрет студента – майбутнього вчителя англійської мови. Виділено пріоритетні лінії особистісного та діяльнісного розвитку студентів в процесі формування англомовної компетентності в діалогічному мовленні.
RU: В статье рассматривается развитие будущего учителя в процессе изучения иностранного языка в вузе в контексте личностно-деятельностного подхода. Проанализирован психологический портрет студента – будущего учителя английского языка. Выделены приоритетные линии личностного и деятельностного развития студента в процессе формирования англоязычной компетентности в диалогической речи.
EN: The article analyses the development of a future teacher of English in the period of studying at High School. The main principles of the Self-oriented education and their realization have been analyzed. the article exposes way of developing students’ personalities and their activities in the process of formation of English competence in Dialogical Speech.
Т. Коробейнікова: ORCID 0000-0001-9218-5409
особистість, діяльність, учіння, мотивація, майбутній вчитель, англійська мова, діалогічне мовлення, личность, деятельность, учение, мотивация, будущий учитель, английский язык, диалогическая речь, personality, activity, motivation, future teacher, English, dialogical speech, КФП
Коробейнікова, Т. І. Майбутній учитель англійської мови в процесі формування компетентності в діалогічному мовленні : [препринт] / Т. І. Коробейнікова // Сучасний студент у контексті особистісно-діяльнісного підходу за результатами науково-методичних досліджень : колект. монографія / О. Б. Бігич, М. М. Волошинова, М. С. Глазунов та інші : [за заг. і наук. ред.. О. Б. Бігич]. – К. : Вид. центр КНЛУ, 2014. – С. 79–87.