Будівельні конструкції. Оцінка ефективності застосування будівельних матеріалів

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У методичних рекомендаціях викладено послідовність спрощеної оцінки несучої зда-тності конструктивних елементів будівлі на прикладі несучої колони, яка може бути вико-нана з різних будівельних матеріалів. Подано методику порівняння отриманих проектних рішень, на підставі якої може бути визначений найбільш ефективний конструктивний ва-ріант. Методичні рекомендації призначені для практичних занять і самостійної роботи студентів освітнього ступеня «бакалавр» за ОП «Промислове і цивільне будівництво та ОП «Будівництво та експлуатація будинків і споруд спеціального та загальновійськового при-значення» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» під час опрацювання дисципліни «Будівельні конструкції», а також можуть бути корисними під час виконання курсових проектів з фахових дисциплін, підготовки кваліфікаційних бакалаврських і магістерських робіт.
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
будівельні конструкції, методичні рекомендації, практичні заняття, умова міцності, умова жорсткості, вибір матеріалу, розрахунок, 1777, КБВ
Будівельні конструкції. Оцінка ефективності застосування будівельних матеріалів: методичні рекомендації до практичних занять. 2-ге вид., виправ. / уклад. Д. О. Банніков. Дніпро: УДУНТ. 2022. 35 с.