Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: В презентації розповідається про діяльність Регіонального центру вищої освіти осіб з інвалідністю Українського державного університету науки і технологій, про завдання, що стоять перед цією установою, про головні проблеми та шляхи їх вирішення. Зокрема, розповідається про навчання студентів з вадами слуху.
Llicense Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0)
І. Голуб: ORCID 0000-0002-6864-4123
вища освіта, особи з інвалідністю, соціальна інтеграція, психологічна підтримка, особливі освітні потреби, студенти з вадами слуху, стратегія розвитку
Голуб І. В. Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю : [презентація]. Відкриті знання в університетах України: відкриті освітні ресурси : цикл вебінарів для спільнот закладів вищої освіти України. Тема 3 : Переваги відкритих освітніх ресурсів: зарубіжний досвід та формування українських стратегій. Інклюзія (Дніпро, 07 берез. 2024 р.). Український державний університет науки і технологій, Секція універ. б-к Укр. бібл. асоц. Дніпро, 2024.