Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорта
UKR: Дисертація присвячена питанням теоретичних та експериментальних досліджень по проблемам підвищення надійності систем керування рухомим складом залізниць на базі сучасних комутаційних елементів. Розроблені математичні моделі для визначення безвідказності роботи герконів з урахуванням специфічних умов експлуатації рухомого складу, теоретичні передумови уніфікації релейних елементів, методи підвищення надійності систем керування, принципи будови та експлуатації цих систем у вигляді совокупності функціональних блоків з потрібним рівнем безвідказності кожного з них. Наведені приклади практичного впровадження результатів досліджень у схемах електровозів, тепловозів, пасажирських вагонів; наведені дані про економічну ефективність впровадження результатів роботи.
RUS: Диссертация посвящена вопросам теоретических и экспериментальных исследований по проблемам повышения надежности систем управления подвижным составом железных дорог на базе современных коммутационных элементов. Разработаны математические модели для определения безотказности работы герконов с учетом специфических условий эксплуатации подвижного состава, теоретические предпосылки унификации релейных элементов, методы повышения надежности систем управления, принципы построения и эксплуатации этих систем в виде совокупности функциональных блоков с нужным уровнем безотказности каждого из них. Приведены примеры практического внедрения результатов исследований в схемах электровозов, тепловозов, пассажирских вагонов; приведены данные об экономической эффективности внедрения результатов работы.
О. Маренич: ORCID 0000-0003-3602-5851
Захист – 2 березня 1998 р., Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорта
Сканувала Юнаковская В. В.
геркон, математична модель, герконо-напівпровідниковий пристрій, безвідказність, ремонтопридатність, довговічність, система керування, рухомий склад залізниць, підвищення надійності, математическая модель, герконо-полупроводниковое устройство, безотказность, ремонтопригодность, долговечность, система управления, подвижной состав железных дорг, повышение надежности, reed switch, mathematical model, sealed-contact reed relay, reliability, мaintainability, lasting properties, controlling system, rolling stock of railways, reliability growth, КАЕ
Маренич О. Л. Підвищення надійності систем керування рухомим складом залізниць на базі сучасних комутаційних елементів : автореф. дис. … канд. техн. наук : 05.22.07. Дніпропетровськ, 1998. 17 с.