Моніторинг якості освіти студентів-учасників бойових дій

Scientific Publishing Center “Sci-conf.com.ua”; SSPG Publish, Stockholm, Sweden
UKR: Розглянуто моніторинг як багаторівнева система діагностичних процедур, що проводять із використанням методик, які об’єктивно представляють показники якісної освіти. У ході аналізу інформації виокремлюють одиничні об’єкти та найбільш суттєві зв’язки між ними, а також проводять порівняння. Якість освіти, як категорія, складне й багатогранне поняття і розуміють як збалансовану відповідність процесу, результату та меті освітньої системи, потребам і соціальним нормам (стандартам) освіти.
С. Зінченко: ORCID 0000-0003-1242-2414
моніторинг, якість освіти, студенти-учасники бойових дій, КАУП
Савченко Л. О., Зінченко С. М. Моніторинг якості освіти студентів-учасників бойових дій. Modern Science: Innovations and Prospects : Proc. of the 1st Intern. Sci. and Practical Conf. (Stockholm, Sweden, October 10–12, 2021). Stockholm, 2021. P. 277–280.