Інші праці КУГПІС

• Item
    Антифашистський рух Опору в Україні (1939–1944 рр.): історіографія проблеми
    ("Гера", Дніпро, 2017) Слободянюк, Микола Анатолійович
    UKR: У монографії вперше на основі широкого кола джерел здійснено комплексний аналіз історіографії антифашистського руху Опору в Україні. Праця охоплює наукову літературу 1945–2015 рр., в якій досліджувалися боротьба радянських підпільно-партизанських формувань, антифашистський аспект діяльності ОУН і УПА, протистояння гітлерівським окупантам з боку польських та єврейських підпільних структур, а також цивільний спротив населення. Окрему увагу приділено питанням історичної антропології та історичної психології. Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів та усіх, хто цікавиться історією Другої світової війни.
  • Item
    Історія і культура України
    (Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, 2016) Кривчик, Геннадій Георгійович; Іваненко, Валентин Васильович
    UK: У підручнику на основі сучасних підходів пізнання минулого, стислою й доступною мовою розглядаються найважливіші віхи та події української історії і культури з давніх часів до сьогодення. До кожного розділу подано перелік ключових слів, контрольних запитань, а наприкінці посібника вміщено хронологічну таблицю і список літератури, призначені для кращого засвоєння програмного матеріалу. Для студентів природничих і технічних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться вітчизняною історією.