Бакалаврські випускні роботи кафедри Локомотиви (КЛ)

Permanent URI for this collection

ENG: Bachelor thesis Locomotives

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 2 of 2
  • Item
    Технічне переоснащення локомотивного депо С
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2023) Білецький, Максим Романович
    UKR: Пояснювальна записка складається з чотирьох розділів на 64 сторінках, налічує 17 ілюстрацій, сім таблиць та 12 літературних джерел. Об’єктом дослідження у роботі є процес експлуатації локомотивів депо С. Метою роботи е аналіз якісних та кількісних показників роботи депо та технічне переоснащення цеху ПР-1 депо з метою поліпшення показників його роботи. В результаті аналізу запропоновані певні заходи, одними з яких є: впровадження валоповоротного механізму з пневматичним приводом; переобладнаного універсального знімача; стенду для перевірки та калібрування датчиків системи контролю витрат палива «БІС-Р» та пресу для опресовування резервуарів. Також виконано аналіз ушкоджень і відмов екіпажної частини тепловозів та запропоновано методи їх усунення. Проаналізований стан надійності екіпажної частини локомотивів депо. Запропонована модернізована система пружного підвішування, виконані необхідні розрахунки. Результати роботи можуть бути застосовані в роботі локомотивних депо.
  • Item
    Технічне переоснащення цеху ПР-3 локомотивного депо Ш
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2022) Кравцов, Олександр Андрійович
    UKR: Кваліфікаційна робота складається з пояснювальної записки та графічної частини. Пояснювальна записка складається з трьох розділів на 78 сторінках, налічує 10 ілюстрацій, 10 таблиць та 11 літературних джерел. Об’єктом дослідження у роботі є процес технічного переоснащення цеху ПР-3 та ремонту дизелів тепловозів депо ім. Т. Шевченко. Метою роботи е аналіз якісних і кількісних показників роботи депо та поліпшення показників ремонту за рахунок технічного переоснащення тепловозоремонтного виробництва. Проаналізовано технічний стан локомотивів депо та запропоновано певні заходи щодо технічного переоснащення цеху ПР-3, а саме позицію ремонту колісно-моторних блоків, лазерний вимірювач блоків дизелів СКБД-3 та прес для тарирування пружин візків локомотивів. Для підвищення якості ремонту дизеля та зниження часу ремонту на основі детальних розрахунків запропонований кантувач. Виконано перевірочний розрахунок пересувної рами кантувача на згин, розрахунок привода кантувача (визначено зусилля, що діють на привод, виконано кінематичні розрахунки, розрахунок тихохідної та швидкохідної передач з підбиранням матеріалу, виконані теплові розрахунки, перевірочні розрахунки шпонкових з’єднань, з’єднувальних муфт, хвостовика вала кантувача на зріз, фіксатора положення рухомої рами). Результати роботи можуть бути застосовані в роботі локомотивних депо.