ІI Міжнародна· науково-практична конференція «Логістика і транспортна безпека: проблеми та перспективи розвитку в контексті аналізу сучасних викликів і загроз» (09 листопада 2023)

Permanent URI for this collection

ENG: The 2nd lnternational Scientific and Practical Conference «Logistics and Transport Security: Issues and Development Prospects іп the Context of Analyzing Contemporary Challenges and Threats» ( November, 09 2023)

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 4 of 4
  • Item
    Впровадження 3D-технології друку як одного з етапів технологічного ланцюга виготовлення деталей
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2023) Герасимчук, Анатолій Петрович; Бончук, Світлана Вікторівна; Негруб, Світлана Леонідівна; Коваленко, Владислав Олександрович
    UKR: В розділі розглянуто застосування адитивних технологій при виготовленні ливарних заготовок по моделям, що виплавляються, як одного з етапів в проектуванні технологічного процесу виготовлення виробу.
  • Item
    Віртуалізовані інформаційні системи керування виконавчими механізмами
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2023) Клименко, Антон Володимирович; Анісімов, Володимир Володимирович; Анісімов, Володимир Миколайович
    UKR: Запропоновано підхід до створення систем керування виконавчими механізмами, в основі якого лежить взаємодія не лише з самим виконавчим механізмом, а і з його моделлю. Даний підхід надає такі переваги, як абстрагування від деталей, точність, віддаленість. Розроблено експериментальний прототип такої системи на базі маніпулятора. Для моделювання використано середовище Unity.
  • Item
    Зростання масштабів порушення авторських прав у цифровому середовищі
    (Середняк Т. К., Дніпро, 2023) Гордєєва, Інна Олександрівна
    UKR: Дослідження присвячено проблемі порушення авторських прав у цифровому середовищі. Зростання масштабів порушення авторських прав у цифровому середовищі є глобальною проблемою, яка негативно впливає на креативну економіку, інновації та розвиток суспільства. Визначено основні чинники, які сприяють зростанню масштабів порушення авторських прав у цифровому середовищі, до яких відносяться: легкість поширення контенту в цифровому середовищі, недосконалість законодавства у сфері авторського права, недостатня обізнаність суспільства про важливість захисту авторських прав. Запропоновано рекомендації щодо їх запобігання.
  • Item
    Матеріали доповідей ІI Міжнародної· науково-практичної конференції «Логістика і транспортна безпека: проблеми та перспективи розвитку в контексті аналізу сучасних викликів і загроз»
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро ; ФОП Середняк Т. К., 2023)
    UKR: Матеріали доповідей II ї Міжнародної науково-практичної конференції «Логістика і транспортна безпека: проблеми та перспективи розвитку в контексті аналізу сучасних викликів і загроз» присвячені проблемам забезпечення стійкості та безпеки транспортних систем а також логістичної інфраструктури (складської і транспортної) України в умовах воєнного стану, оцінці перспектив використання сучасних інформаційних рішень у післявоєнному відновлення транспортної інфраструктури України та поглиблення інтеграції національної транспортної мережі в Транс’європейську мережу. Забезпечення висвітлення міжнародного обміну досвідом організації логістичних процесів в кризових умовах. Якісний професійний нетворкінг.