XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Литво. Металургія», 04–06 жовтня 2022 р

Permanent URI for this collection

ENG: XVIII International Scientific and Practical Conference "Foundry. Metallurgy", 04-06 October 2022

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 1 of 1
  • Item
    Литво. Металургія : збірник матеріалів XVIII Міжнародної науково-практичної конференції
    (НТУ "ХПІ", 2022)
    UKR: У збірнику представлено матеріали, що стосуються актуальних проблем ливарного і металургійного виробництва: отримання, обробки та структуроутворення сплавів; прогресивні технології та обладнання в ливарному виробництві; перспективні формувальні матеріали і суміші, технологічні процеси виготовлення форм і стрижнів; моделювання, комп'ютерні та інформаційні технології в ливарному виробництві; спеціальні способи литва та литва композиційних матеріалів; методи контролю ливарних і металургійних процесів, економіка та екологія ливарного виробництва. Матеріали призначені для інженерно-технічних працівників металургійних і машинобудівних підприємств і науково-дослідницьких інститутів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.