Інші праці КУА (ІПБТ)

Recent Submissions

Now showing 1 - 2 of 2
  • Item
    Дослідження елементів сучасної системи управління персоналом
    (Поліграфцентр «Формат», Дніпро, 2022) Синиціна, Юлія Петрівна; Шпортько, Ганна Юріївна
    UKR: У монографії авторами досліджено теоретико-методичні засади сучасної системи управління персоналом на основі оцінки персоналу та корпоративної культури. Роботу виконано авторським колективом кафедри менеджменту Національної металургійної академії України на основі власних розробок в рамках бюджетної теми Б404020019 та дослідження наукових джерел. Розраховано на студентів економічних спеціальностей закладів вищої освіти, зокрема при опрацюванні ними розділів навчальних програм з дисциплін «Менеджмент організацій», «Корпоративне управління», аспірантів, викладачів, науковців і практиків.
  • Item
    Розвиток галузевої науково-дослідної установи державної форми власності в умовах перманентної зовнішньої агресії
    (REICST, Chernihiv, Ukraine, 2022) Король, Р. М.; Мироненко, Микола Андрійович; Рябець, М. А.
    UKR: За будь-яких кризових умов для розвитку національної економіки, надзвичайної важливості набуває спроможність країни використовувати наукові надбання. Особливо гостро питання збереження та примноження наукових здобутків постає в сьогоденні, в умовах перманентної зовнішньої агресії. Одним з осередків збереження наукових результатів, важливих для відбудови країни є ДП «НДТІ». ДП «НДТІ» є розробником технологій виробництва усіх видів труб та балонів, що впроваджені на заводах колишнього СРСР та деяких інших країн. Станом на 2022 рік інститут зберіг статус державного підприємства. Як державне підприємство, установа ефективно працює в умовах перманентної зовнішньої агресії. Збереження статусу «державного підприємства» - головна запорука виконання державних завдань з гарантування оборонної й енергетичної незалежності України.