Основи та фундаменти

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Посібник містить матеріали проєктування, розрахунку й будівництва фундаментів мостів. Матеріал створено на основі існуючих європейських і українських практик та чинних нормативних документів. Цей посібник може бути цікавим студентам денної та заочної форм навчання за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», освітньо-професійна програма «Мости і транспортні тунелі».
ENG: The manual contains materials for the design, calculation and construction of bridge foundations. The material is based on existing European and Ukrainian practices and current regulations. This textbook may be of interest to full-time and part-time students majoring in Civil Engineering and Construction Educational and Professional Programme Bridges and Transport Tunnels.
О. Тютькін: ORCID 0000-0003-4921-4758; В. Купрій: ORCID 0000-0002-7564-5191; О. Дубінчик: ORCID 0000-0003-4059-2357
Ліцензія Creative Commons «Attribution-NonCommercial-ShareAlike» («Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах») 4.0 Міжнародна
навчальний посібник, будівництво мостів, конструкції прогонових будов, механіка ґрунтів, проєктування фундаментів, надійність основ, відкритий підручник, відкриті освітні ресурси, ліцензія CC BY-NC-SA 4.0, textbook, bridge construction, structures of span structures, soil mechanics, foundation design, reliability of foundations, open textbook, open educational resources, license CC BY-NC-SA 4.0, OER, КТІ ДІІТ
Тютькін О. Л., Купрій В. П., Дубінчик О. І. Основи та фундаменти : навч. посіб. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 127 с. DOI: 10.15802/978-617-7440-32-0.
Tiutkin, O. L., Kuprii, V. P., & Dubinchyk, O. I. (2022). Osnovy ta fundamenty [Bases and foundations]. Dnipro, Ukraine: Ukrainskyi derzhavnyi universytet nauky i tekhnolohii. [In Ukrainian].