Вісник куратора

Recent Submissions

Now showing 1 - 20 of 43
  • Item
    Вісник куратора, № 77 (квітень 2024 р.)
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2024)
    UKR: Номер присвячено українським громадсько-політичним та культурним діячам-ювілярам: овіяній міфами постаті Миколи Гоголя, який, звісно, писав по-російськи, проте писав із виразним українським акцентом, виступаючи частиною нашого національного культурного коду; засновнику першої в Києві приватної школи живопису Миколі Мурашку; викривленій більшовицькою та радянською пропагандою постаті українського державника Симона Петлюри; майстрові історичного роману на українську тематику, Герою України Роману Іваничуку.
  • Item
    Вісник куратора, № 76 (лютий 2024 р.)
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2024)
    UKR: У номері розглянуто особливості національного менталітету, описано риси та становлення архетипів як складових визначальних ознак національного менталітету українського народу. У традиційній рубриці «Згадаймо ці дати» – українські громадські та культурні діячіювіляри: художник-супрематист Казимир Малевич, вічно молодий композитор та співак, Герой України (посмертно) Володимир Івасюк та майстер історичної прози, Герой України Юрій Мушкетик.
  • Item
    Вісник куратора, № 74 (жовтень 2023 р.)
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2023)
    UKR: Видання має на меті допомогти викладачам, які є слухачами «Школи куратора». Висвітлюються напрямки роботи з молоддю, пропонуються орієнтовні плани виховної роботи, надається календар знаменних дат та цікава інформація для проведення бесід в групах, тощо.
  • Item
    Вісник куратора, № 73 (квітень 2023 р.)
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, Україна, 2023)
  • Item
    Вісник куратора, № 72 (лютий 2023 р.)
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, Україна, 2023)
  • Item
    Вісник куратора, № 71 (листопад 2022 р.)
  • Item
    Вісник куратора, № 70 (вересень 2022 р.)
  • Item
    Вісник куратора, № 69 (квітень 2022 р.)
  • Item
    Вісник куратора, № 68 (лютий 2022 р.)
    (Український державний університет науки і технологій, м. Дніпро, 2022)
  • Item
    Вісник куратора, № 65 (квітень 2021)
    (Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 2021)
    UKR: Видання має на меті допомогти викладачам, які є слухачами «Школи куратора». Висвітлюються напрямки роботи з молоддю, пропонуються орієнтовні плани виховної роботи, надається цікава інформація для проведення бесід в групах, тощо.
  • Item
    Вісник куратора, № 64 (лютий 2021)
  • Item
    Вісник куратора, № 63, (листопад 2020 р.)
    (Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 2020)
  • Item
    Вісник куратора, № 62, (вересень 2020 р.)
  • Item
    Вісник куратора, № 61, (березень 2020 р.)
  • Item
    Вісник куратора, № 60, (листопад 2019 р.)
    (Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 2019)
  • Item
    Вісник куратора, № 59, (вересень 2019 р.)
    Вісник куратора, № 55, 2013
    (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 2013)
    Вісник куратора, № 54, 2012
    (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 2012)