82 Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту»

Permanent URI for this collection

ENG: 82 International Scientific & Practical Conference «The Problems and Prospects of Railway Transport Development», 20.04–21.04.2023

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 1 of 1
  • Item
    Матеріали 82 Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту»
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2023)
    UKR: У збірнику тез доповідей розглянуто питання, присвячені вирішенню актуальних проблем і перспектив розвитку залізничної галузі. Матеріали подано в рамках 82 Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту», яку проведено 20-21 квітня 2023 р. в Українському державному університеті науки і технологій (УДУНТ). Збірник тез доповідей рекомендовано для наукових та інженерно-технічних працівників залізничної галузі, виробників продукції для потреб залізничного транспорту, викладачів, докторантів, аспірантів та студентів закладів освіти, які провадять підготовку фахівців у транспортній галузі.