Автоматизація систем електропостачання

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, інструкції до виконання лабораторних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт. У методичних вказівках наведено принципові схеми експериментальних установок, завдання, рекомендації щодо проведення дослідів та самостійної обробки результатів виміру, контрольні запитання для самоперевірки. Методичні рекомендації призначені для використання студентами всіх форм навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка під час проведення лабораторних робіт з дисципліни «Автоматизація систем електропостачання» та їх самостійної роботи, можуть бути використані слухачами інституту післядипломної освіти.
В. Ляшук: ORCID 0000-0003-3411-9643; Д. Земський: ORCID 0000-0003-4322-0727
методичні рекомендації, лабораторні роботи, електротехніка, 1822, КІСЕ
Автоматизація систем електропостачання : методичні рекомендації до лабораторної роботи / уклад.: В. М. Ляшук, Д. Р. Земський. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 42 с.