Електропостачання електричного транспорту

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації розраховані на виконання курсового проєкту студентами денної та безвідривної форм навчання. Методичні рекомендації містять вихідні дані у вигляді таблиць, завдання для виконання проєкту, послідовність виконання розрахунків, деякі довідникові дані та розрахункові формули з поясненнями.
ENG: The methodological recommendations are designed for completing a course project by full-time and part-time students. The methodological recommendations contain initial data in the form of tables, tasks for the project, the sequence of calculations, some reference data, and calculation formulas with explanations.
Д. Босий: ORCID 0000-0003-1818-2490; А. Антонов: ORCID 0000-0001-5701-6087; Д. Земський: ORCID 0000-0003-4322-0727
методичні рекомендації, курсовий проєкт, 1848, електропостачання залізничного транспорту, тягове електропостачання, тягові підстанції, схеми електропостачання, methodological recommendations, course project, power supply for railway transport, traction power supply, traction substations, power supply schemes, КІСЕ
Електропостачання електричного транспорту: методичні рекомендації до виконання курсового проєкту «Розрахунок системи електропостачання електрифікованої ділянки залізниці» / уклад.: Д. О. Босий, А. В. Антонов, Д. Р. Земський. Дніпро: Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 47 с.