Застосування текстоцентричного підходу у вивчені історії України

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Вінниця
UK: У статті розглядаються основні підходи до формування у студентів технічного вищого навчального закладу історичної компетентності на основі культурно-історичних зразків.
RU: В статье рассматриваются основные подходы к формированию у студентов технического высшего учебного заведения исторической компетентности на основе культурно-исторических образов.
EN: Basic approaches to forming at the students of technical higher educational establishment of historical competence on the basis of cultural and historical standards are examined in the article.
О. Вознюк: ORCID 0000-0002-4186-6113
навчальна інформація, текстоцентричний метод, інтернет, телебачення, Учебная информация, тестоцентричный метод, интернет, телевидение, educational information, tekstotsentrichny method, the Internet, television, КГП (ЛФ)
Вознюк, О. М. Застосування текстоцентричного підходу у вивчені історії України / О. М. Вознюк // Наук. зап. Вінниц. держ. пед. ун-ту ім. М. Коцюбинського. Серія : Історія. – 2010. – Вип. 18. – С. 300–303.