Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Бібліометричні дослідження наукової діяльності дозволяють виявляти шляхи наукового зростання і перспективні напрямки, визначати місце і потенціал наукових колективів, проводити інформаційний пошук нестандартних та нетрадиційних методів розвитку науки та інновацій. У доповіді проаналізовано публікації вчених Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (НУК ім. адм. Макарова) у журналах відкритого доступу (ВД) з використанням продуктів і сервісів наукометричної бази даних (БД) Scopus. Сформульовано пропозиції для підвищення публікаційної активності та кращого представлення наукових результатів закладу вищої освіти (ЗВО) шляхом збільшення публікацій у журналах ВД.
EN: Bibliometric researches of scientific activity allow revealing the ways of scientific growth and perspective directions, defining a place and potential of scientific collectives, performing information search of non-standard and non-traditional methods of development of science and innovations. The report analyzes the publications of scientists of the Admiral Makarov National University of Shipbuilding in open access journals using products and services of Scopus Scientometric Database. Proposals have been formulated to increase publishing activity and better present the scientific results of higher education institutions by increasing the number of publications in open access journals.
Т. Костирко: ORCID 0000-0002-4175-9975; Т. Корольова: ORCID 0000-0001-8066-6141
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Наукова бібліотека, відкритий доступ, публікаційна активність, наукометричні показники, наукометричний аналіз, бібліометричне дослідження, Scopus, scientific library, open access, publishing activity, scientometric indicators, scientometric analysis, bibliometric research, Admiral Makarov National University of Shipbuilding
Костирко Т. М., Корольова Т. Д. Бібліометричний аналіз публікацій науковців у журналах відкритого доступу як інструмент підвищення публікаційної активності вишу. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІ Міжнар. конф., (07.10–08.10.2021 р., м. Дніпро). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24924/13802.