Уведення в науково-педагогічну діяльність (препринт)

UK: У посібнику розглянуто сучасні методологічні основи проведення науково-дослідних студій, передусім з історичних дисциплін. Надані вказівки щодо узагальнення й оприлюднення результатів досліджень у наукових виданнях. Також вміщено поради щодо методики проведення навчальних занять зі студентами. Розраховано на студентів старших курсів, аспірантів, молодих науковців і викладачів історичних та інших гуманітарних дисциплін вищих навчальних закладів.
RU: В пособии рассмотрены современные методологические основы проведения научно-исследовательских студий, прежде всего по историческим дисциплинам. Предоставлены указания по обобщению и обнародования результатов исследований в научных изданиях. Также помещены советы по методике проведения учебных занятий со студентами. Рассчитано на студентов старших курсов, аспирантов, молодых ученых и преподавателей исторических и других гуманитарных дисциплин высших учебных заведений.
Г. Кривчик: ORCID: 0000-0001-7504-4575, І. Накашидзе: ORCID: 0000-0002-7816-2339
методологічні основи, історичні дисципліни, наукові видання, методики проведення навчальних занять, методологические основы, исторические дисциплины, научные издания, методики проведения учебных занятий, methodological foundations, historical disciplines, scientific publications, teaching methods, КУГПІС
Іваненко, В. В. Уведення в науково-педагогічну діяльність: навч. посіб.: [препринт] / В. В. Іваненко, Г. Г. Кривчик, І. С. Накашидзе ; ДНУ. – Дніпро : ЛІРА, 2018. – 120 с. – ISBN 978-966-981-077-9.