Центри тренінгових технологій – новий вектор у проектній діяльності бібліотек (презентація)

No Thumbnail Available
Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Обґрунтовано доцільність програмно-проектної діяльності бібліотек з організації психологічної просвіти та психологічної підтримки студентів в умовах застосування консультативно-тренінгових практик. Представлено позитивний досвід функціонування центру психологічної підтримки та тренінгових технологій "Soul Mates".
RU: Обоснована целесообразность программно-проектной деятельности библиотек по организации психологической просвещения и психологической поддержки студентов в условиях применения консультативно-тренинговых практик. Представлены положительный опыт функционирования центра психологической поддержки и тренинговых технологий "Soul Mates".
EN: The paper deals with the appropriateness of the program and project activities of libraries to organize the psychological education and psychological support of students in the conditions of implementation of consultative and training practices. The positive experience of the functioning of the “Soul Mates” psychological support and training technologies center is shown.
бібліотека університету, проектна діяльность, тренінгові технології, библиотека университета, проектная деятельность, тренинговые технологии, university library, project activity, training technologies
Черкашин, А. І. Центри тренінгових технологій – новий вектор у проектній діяльності бібліотек : [презентація] / А. І. Черкашин, Л. П. Семененко // University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали IV міжнар. наук.-практ. конф., 3–4 жовтня 2019 р. / М-во освіти і науки України, Дніпров. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна [та ін.]. – Дніпро, 2019.