Аттестация кадров как средство оценки и развития потенциала библиотеки (презентация)

No Thumbnail Available
Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
RU: Цель работы заключается в исследовании основных этапов подготовки и проведения аттестации. Правильно построенная система аттестации позволяет администрации учреждения:1) осуществлять контроль за выполнением работниками своих функциональных обязанностей; 2) выявлять лучших специалистов; 3) определять степень эффективности работы как конкретного специалиста, так и отдельного подразделения.
UK: Мета роботи полягає в дослідженні основних етапів підготовки та проведення атестації. Правильно побудована система атестації надає можливість адміністрації установи: 1) здійснювати контроль за виконанням працівниками своїх функціональних обов’язків; 2) виявляти найкращих фахівців; 3) визначати ступінь ефективності роботи як конкретного працівника, так і окремого підрозділу.
EN: The main goal of the article is to study the main stages of preparation and carrying out of attestation. Properly constructed system of the attestation allows to administration institution: 1) to control the execution of staff of their functional responsibilities; 2) determine the best professionals; 3) determine the degree of efficiency work of a particular employee and subdivision.
аттестация, аттестационная комиссия, оценка профессиональных и личных качеств сотрудника, повышение профессионального уровня работника, атестація, атестаційна комісія, оцінка професійних та особистих якостей співробітника, підвищення фахового рівня працівника, attestation, attestation commission, assessment of professional and personal qualities of the staff, improve the professional level of employee
Макеева, И. И. Аттестация кадров как средство оценки и развития потенциала библиотеки : [презентація] / И. И. Макеева // University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали IV міжнар. наук.-практ. конф., 3–4 жовтня 2019 р. / М-во освіти і науки України, Дніпров. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна [та ін.]. – Дніпро, 2019.