Професійна культура майбутніх інженерів залізничного транспорту в контексті вимог Болонського процесу

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, Переяслав-Хмельницький
UK: У статті розглянуто основні аспекти формування професійної культури майбутніх інженерів залізничної галузі у контексті Болонського процесу. Проаналізовано сучасні підходи навчання та виховання всебічно освіченого студента вищого технічного навчального закладу.
RU: В статье рассмотрены основные аспекты формирования профессиональной культуры будущих инженеров железнодорожной отрасли в контексте Болонского процесса. Проанализированы современные подходы учебы и воспитания всесторонне образованного студента высшего технического учебного заведения.
EN: In the article the basic aspects of forming of professional culture of future engineers of railway industry are considered in the Bolonskogo user structure. Modern approaches of studies and education of comprehensively well – educated student of higher technical scientific establishment are analysed.
О. Вознюк: ORCID 0000-0002-4186-6113
професійна культура, вищий технічний навчальний заклад, майбутні інженери, Болонський процес, профессиональная культура, высшее техническое учебное заведение, будущие инженеры, Болонський процесс, professional culture, technical college, future engineers, Bolonskiy process, КГП (ЛФ)
Вознюк, О. М. Професійна культура майбутніх інженерів залізничного транспорту в контексті до вимог Болонського процесу / О. М. Вознюк // Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору. – 2012. – Вип. 27, т. 5 (38). – С. 69–74.