Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті»

Authors
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна
UK: У збірнику наведені тезі доповідей І Міжнародної науково-практичної конференції «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті», яка відбулась 18-19 червня 2018 р. у м. Львів. Збірник призначений для науково-технічних працівників залізниць, підприємств транспорту, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів та студентів. Тези доповідей друкуються на мові оригіналу у редакції авторів.
RU: В сборнике приведены тезисеы докладов I Международной научно-практической конференции «Енергооптимальни технологии, логистика и безопасность на транспорте», которая состоялась 18-19 июня 2018 в г.. Львов. Сборник предназначен для научно-технических работников железных дорог, предприятий транспорта, преподавателей высших учебных заведений, докторантов, аспирантов и студентов. Тезисы докладов печатаются на языке оригинала в редакции авторов.
енергооптимальні технології, перевізний процес, залізниці, підприємства транспорту, энергооптимальные технологии, перевозочный процесс, железные дороги, предприятия транспорта, optimal energy technology, transportation process, railways, transport enterprise
Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті: матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (Львів, 18–19 черв. 2018 р.) / Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна, Варшав. політехніка; Ін-т залізн. трансп. (Варшава) [та ін.]. – Львів : [ДНУЗТ], 2018. – 104 с.