Методичні вказівки до виконання індивідуального завдання до вивчення дисципліни "Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання" : для студентів спеціальностей 131 - прикладна механіка, 133 - галузеве машинобудування

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Викладені обсяг і зміст індивідуального завдання, загальні вказівки до його виконання та оформлення; зазначений порядок призначення завдання. Дани вказівки до виконання кожної окремої задачі, необхідні довідкові зведення і приведені приклади рішення. Наданий перелік рекомендованої літератури. Призначена для студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання спеціальностей 131 – прикладна механіка, 133 – галузеве машинобудування.
методичні вказівки, деталі машин, з'єднання, допуски, розрахунки, розміри, індивідуальне завдання, 1774, КТМ (ІПБТ)
Методичні вказівки до виконання індивідуального завдання до вивчення дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання» для студентів спеціальностей 131 – прикладна механіка, 133 – галузеве машинобудування. / уклад. С. Л. Негруб. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 98 с.