Будівельне матеріалознавство. Визначення основних властивостей портландцементу. Частина 1

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами 2 курсу денної форми навчання, освітній ступень – бакалавр, спеціальностей: 192 «Будівництво та цивільна інженерія»; 273 «Залізничний транспорт»; 183 «Технологія захисту навколишнього середовища» під час виконання лабораторних робіт з освітніх програм «Промислове та цивільне будівництво», «Архітектурне проєктування будівель і споруд», «Водопостачання та водовідведення», «Мости і транспортні тунелі», «Захист довкілля та техногенна безпека», «Залізничні споруди та колійне господарство», «Автомобільні дороги та аеродроми». Навчально-методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, методику проведення випробувань та обробки отриманих даних, контрольні питання з дисциплін «Будівельне матеріалознавство» і «Матеріалознавство та технологія матеріалів».
О. Громова: ORCID 0000-0002-5149-4165; А. Зінкевич: ORCID 0000-0001-8609-1115
навчально-методичні рекомендації, лабораторні роботи, будівельні матеріали, вимоги безпеки, тонкість помелу, густота цементного тіста, строк тужавлення цементу, 1879, КАПЗБМ
Будівельне матеріалознавство. Визначення основних власти-востей портландцементу : навчально-методичні рекомендації до лабораторних робіт / упоряд.: О. В. Громова, А. М. Зінкевич, Т. І. Афанасьєва. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. Ч. 1. 17 с.