Sergeieva&Co, Karlsruhe, Germany
UKR: Запропонована методика «SoftSkillsDatabase» щодо формування компетентностей та соціальних навичок у здобувачів спеціальності «Комп’ютерна інженерія» при виконанні групового завдання з дисципліни «Бази даних», що складається із наступних етапів: 1) вивчення предметної області та формування спільного початкового відношення; 2) проектування бази даних за різними методами та аналіз отриманих результатів; 3) створення спроектованої бази даних з використанням різних програмних додатків та співставлення їх можливостей; 4) проведення досліджень оптимізації створеної бази даних за різними напрямками (використання конструкцій SQL) різними здобувачами; 5) організація дослідження продуктивності створеної бази даних на основі призначення різних індексів (простих і композитних) різними здобувачами; 6) за результатами проведених досліджень формулювання загальних висновків та надання відповідних рекомендацій.
ENG: The proposed «SoftSkillsDatabase» method for the formation of competencies and Soft Skills in students of the «Computer Engineering» specialty when performing a group task in the «Database» discipline, consisting of the following stages: 1) study of the subject area and formation of a common initial relationship; 2) database design using various methods and analysis of the obtained results; 3) creation of a designed database using various software applications and comparison of their capabilities; 4) conducting research on optimization of the created database in various directions (use of SQL structures) by various acquirers; 5) organization of research into the productivity of the created database based on the assignment of various indexes (simple and composite) by various acquirers; 6) based on the results of the conducted research, formulating general conclusions and providing relevant recommendations.
В. Пахомова: ORCID 0000-0002-0022-099X
сутність, відношення, проектування, нормальні форми, діаграма ER-типу, оптимізація, SQL, дослідження, індексування, essence, relation, design, normal forms, ER-type diagram, optimization, research, indexing, КЕОМ
Пахомова В. М. Формування компетентностей та соціальних навичок при виконанні групового завдання з дисципліни «Бази даних». World-Ger conference proceedings. 2022. No. gec22-01. Р. 80–86. DOI: 10.30888/2709-1783.2022-22-01-007.