Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Проаналізовано поняття "психологічний тренінг". Представлено досвід його застосування в системі підвищення кваліфікації співробітників Наукової бібліотеки Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.
RU: Проанализировано понятие "психологический тренинг". Представлен опыт его использования в системе повышения квалификации сотрудников Научной библиотеки Днепропетровского национального университета имени Олеся Гончара.
EN: The concept of psychological training is analyzed in this paper. The experience of its using in the system of professional development of Scientific Library personnel of Oles Honchar Dnipropetrovsk National University is presented.
Макеєва, І. І. Використання психологічних тренінгів в підвищенні кваліфікації співробітників бібліотек [Електронний ресурс] / І. І. Макеєва // Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф., 1—2 груд. 2016 р. / М-во освіти і науки України, Дніпропетр. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. — Дніпро, 2016. — DOI: https://dx.doi.org/10.6084/m9.figshare.4253165.
психологічний тренінг, підвищення кваліфікації бібліотекарів, бібліотека вищого навчального закладу, психологический тренинг, повышение квалификации библиотекарей, библиотека высшего учебного заведения, psychological training, training of librarians, the library of the higher education institution