Сучасна бібліотека як новинний портал

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Сучасна бібліотека в умовах віддаленого доступу має відповідати вимогам сьогодення. Бібліотека, як інформаційна структура бере на себе функцію інформування користувача. Бібліотекар поступово стає блогером та журналістом.
EN: A modern library in terms of remote access must meet today's requirements. The library, as an information structure, takes on the function of informing the user. The librarian is gradually becoming a blogger and journalist.
Г. Адамян: ORCID 0000-0003-2503-6686
новини, бібліотечна журналістика, блогосфера, інформування читача, віддалений доступ, news, library journalism, blogosphere, informing the reader, remote access, НТБ
Адамян Г. Р. Сучасна бібліотека як новинний портал. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. V Міжнар. наук.-практ. конф., (м. Дніпро, 8–9 жовт. 2020 р.). Дніпро, 2020. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library2020/paper/view/22159/11356.