Відкрита освіта та роль бібліотек ВНЗ у сучасному інформаційному суспільстві

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Висвітлюються тенденції модернізації вищої освіти, зокрема особливості та принципи «відкритої освіти», аналізуються основні трансформації, що відбуваються з бібліотеками під впливом цього процесу, і їх функціональні завдання в нових умовах.
RU: Освещаются тенденции модернизации высшего образования, в частности особенности и принципы «открытого образования», анализируются основные трансформации, происходящие с библиотеками под воздействием этого процесса, и их функциональные задачи в новых условиях.
EN: Highlights the trend of modernization of higher education in particular, and especially the principles of "open education", analyzes the major transformation taking place with libraries under the influence of this process, and their functional tasks in the new environment.
Грищенко, Т. Б. Відкрита освіта та роль бібліотек ВНЗ у сучасному інформаційному суспільстві [Електронний ресурс] / Т. Б. Грищенко, О. О. Жидкова, Н. Ю. Етенко // Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф., 1—2 груд. 2016 р. / М-во освіти і науки України, Дніпропетр. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. — Дніпро, 2016. — DOI: https://dx.doi.org/10.6084/m9.figshare.4263299.
інформаційне суспільство, відкрита освіта, бібліотека ВНЗ, функції бібліотеки, електронні ресурси, інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ), информационное общество, открытое образование, библиотека вуза, функции библиотеки, электронные ресурсы, информационно-коммуникационные технологии (ИКТ), information society, open education, university libraries, library functions, electronic resources, information and communication technology (ICT)