Спосіб вимірювання окремих колоїдних частинок у рідких середовищах

ДП "Український інститут промислової власності", м. Київ
UK: Спосіб вимірювання окремих колоїдних частинок у рідких середовищах, при якому через розчин пропускають монохроматичне світло, а лазерний пучок фокусується на шарі рідини таким чином, що фронт хвилі розсіяного світла вже не є плоским і відхиляється від напрямку лазерного пучка.
RU: Предлагаемый способ обнаружения отдельных коллоидных частиц в жидкости с помощью лазерного излучения заключается в том, что пропускают лазерный луч через жидкость, фокусируя луч таким образом, что фронт волны излучения, рассеянного в жидкости, не является плоским и отклоняется от направления луча.
EN: The proposed method for detecting scattered colloidal particles in liquid by laser radiation consists in transmitting a laser beam through the liquid and focusing the beam so that the wave front of the radiation scattered in the liquid is not planar and deviates form the direction of the beam.
МПК G01B 9/08, G01N 23/00, аналітична хімія, хімічні реактиви та середовища, контроль якості, патент, КБЖД
Спосіб вимірювання окремих колоїдних частинок у рідких середовищах: пат. 69818 Україна: МПК G01B 9/08, G01N 23/00. № 20031211225; заявл. 09.12.2003; опубл. 15.09.2004, Бюл. № 9. 3 с.