Організація та планування виробництва

Український державний університет науки і технологій
UKR: В умовах реформування національної економіки ефективність та конкурентоспроможність суб’єктів господарювання залежить переважно від рівня організації виробництва, тобто від координації дій усіх елементів виробничої системи. Дисципліна «Організація та планування виробництва» спрямована на визначення основних принципів і процесів організації локомотиворемонтного виробництва, а також закономірностей його розвитку та удосконалення. У практикумі наведено рекомендації до підготовки та методика виконання практичних робіт з дисципліни «Організація та планування виробництва». Видання сприяє кращому засвоюванню теоретичного матеріалу та набутих практичних навичок. Наведені матеріали можуть бути використані для самостійної роботи та під час підготовки до контрольних заходів. Для студентів усіх форм навчання освітнього ступеня «бакалавр» за ОПП «Локомотиви та локомотивне господарство» спеціальності 273 «Залізничний транспорт».
Д. Бобирь: ORCID 0000-0003-1441-3861, О. Очкасов: ORCID 0000-0002-7719-7214
економіка, організація виробництва, ремонт локомотивів, методичні рекомендації, практикум, КЛ, 1736
Організація та планування виробництва : практикум / уклад.: Д. В. Бобирь, О. Б. Очкасов, Н. І. Колодій; Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 62 с.