Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Об'єктом дослідження є використання сучасних мережевих технологій та акцентування уваги при вивченні цих технологій. Предметом дослідження є приклади використання сучасних мережевих технологій в бізнесі та дослідження освітніх програм. Метою роботи є надання рекомендацій щодо редагування поточних робочих програм «Мережеві технології», на основі метода нечітких множин та аналізу практичного використання інтернет технологій. Задачі дослідження: аналіз стандартів сучасних мережевих технологій; дослідження використання мережевих технологій на практиці та аналіз ринку мережевих пристроїв; дослідження навчальних програм університетів; аналіз варіантів розподілу годин в навчальних програмах методом нечітких множин та рекомендації щодо їх змінення, на основі сучасних тенденцій використання перспективних мережевих технологій. Галуззю застосування даної кваліфікаційної роботи є навчальна практика за дисципліною «Мережеві технології».
EN: The object of research is the use of modern network technologies and the emphasis on the study of these technologies. The subject of the research are examples of the use of modern network technologies in business and research of educational programs. The purpose of the work is to provide recommendations for editing the current work programs "Network Technologies", based on the method of fuzzy sets and analysis of the practical use of Internet technologies. Research objectives: analysis of standards of modern network technologies; study of the use of network technologies in practice and analysis of the market of network devices; research of university curricula; analysis of options for the distribution of hours in educational programs by the method of fuzzy sets and recommendations for their change, based on current trends in the use of advanced network technologies. The field of application of this qualification work is educational practice in the discipline "Network Technologies".
мережеві технології, інтернет, провайдери, локальні мережі, глобальні мережі, нечіткі множини, порівняльний аналіз, network technologies, internet, providers, local networks, global networks, fuzzy sets, comparative analysis, Wi-Fi, ethernet, ВКР
Барабаш В. В. Дослідження і вибір перспективних мережевих технологій для побудови інформаційних систем : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 123 – комп’ютерна інженерія / наук. керівник А. А. Косолапов ; Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. А. Лазаряна. Дніпро, 2020. 64 с.