Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації призначені для підготовки до виконання практичних робіт із дисципліни «Обчислювальна техніка в інженерних та економічних розрахунках» (розділ «Основи автоматизації розрахунків у пакеті Excel») студентам І курсу таких спеціальностей: 275 «Транспортні технологій», 273 «Залізничний транспорт», 274 «Автомобільний транспорт», 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 133 «Галузеве машинобудування», 101 «Екологія», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент».
Г. Доманська: ORCID: 0000-0002-5746-299X;
методичні рекомендації, інформаційні технології, інформаційні технології, вбудовані функції, діаграми, фільтрація, 1748, КЕОМ
Обчислювальна техніка в інженерних та економічних розрахунках. Основи автоматизації розрахунків у пакеті Excel : метод. рекомендації до виконання практичних робіт / уклад. : Г. А. Доманська, Т. І. Скабалланович, В. С. Бондарєва. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 48 с.