Бібліотека як місце психологічної підтримки користувача (тези)

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: В складних умовах прифронтового міста бібліотека надає користувачам інформаційні послуги. Важливою є психологічна підтримка відвідувачів. Завдяки читанню книг зменшується стрес та поповнюється словниковий запас.
ENG: In the difficult conditions of a front-line city, the library provides users with information service. Psychological support of visitors is important. Reading books reduces stress and increases vocabulary.
бібліотека, користувач, стрес, читання, психологічна підтримка, library, user, stress, reading, psychological support, НБ
Долматова Н. І. Бібліотека як місце психологічної підтримки користувача. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІII Міжнар. конф., (м. Дніпро, 05.10–06.10.2023 р.). Дніпро, 2023. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2023/paper/view/28933/16776.