Бібліотекар-куратор: еволюція образу

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: В роботі розглянуті питання взаємодії між бібліотекою та користувачем. На прикладі Бібліотеки ДНУЗТ проведено аналіз традиційних і нових форм та методів обслуговування в бібліотеці.
EN: The work deals with the issues of interaction between the library and the user. Traditional and new forms and methods of service in the library were analysed using the example of the DNURT Library.
О. Петренко: ORCID 0000-0003-4312-6458
бібліотека ДНУЗТ, бібліотекар-куратор, обслуговування в бібліотеці, бібліотечні послуги, DNURT library, curator librarian, service in the library, library services, НТБ
Петренко О. А., Сидорчик О. В. Бібліотекар-куратор: еволюція образу. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. V Міжнар. наук.-практ. конф., (м. Дніпро, 8–9 жовт. 2020 р.). Дніпро, 2020. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library2020/paper/view/22175/11373.