Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Посібник розраховано на іноземних студентів підготовчих факультетів закладів вищої освіти III, IV рівнів акредитації (1 семестр навчання) і містить базові відомості з фонетики, граматики та орфографії української мови і забезпечує практичне оволодіння українською мовою в межах тем, передбачених програмою. Ліцензовано за ліцензією Creative Commons Attribution (CC BY-NC-SA 4.0).
ENG: The textbook is designed for foreign students of preparatory faculties of higher education institutions of III, IV accreditation levels (1 semester of study) and contains basic information on phonetics, grammar and spelling of the Ukrainian language and provides practical mastery of the Ukrainian language within the topics provided by the program. Licensed under a Creative Commons Attribution License (CC BY-NC-SA 4.0).
Т. Власова: ORCID 0000-0001-5040-5733; І. Заваруєва: ORCID 0000-0003-2423-9481; Л. Бондаренко: ORCID 0000-0001-7614-8480
Ліцензія Creative Commons «Attribution-NonCommercial-ShareAlike» (4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0) («Із зазначенням авторства – Некомерційна – Поширення на тих самих умовах») 4.0 Міжнародна
навчальний посібник, відкритий підручник, відкриті освітні ресурси, фонетика, граматика, орфографія української мови, навчальні комунікації, алфавітний і тематичний словники, словник граматичних термінів, прикметник, займенник, граматичний матеріал, родовий відмінок, орудний відмінок, ліцензія CC BY-NC-SA 4.0 , open tutorial, open textbook, open educational resources, license CC BY-NC-SA 4.0, phonetics, grammar, orthography of the Ukrainian language, educational communications, alphabetical and thematic dictionaries, dictionary of grammatical terms, adjective, pronoun, grammatical material, genitive case, ablative case, training manual , OER , КФП
Власова Т. І., Заваруєва І. І., Бондаренко Л. І. Українська мова : навч. посіб. для іноземних студентів. Електрон. вид. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 170 с. DOI: 10.15802/978-617-8314-30-9.
Vlasova, T. I., Zavaruieva, I. I., & Bondarenko, L. I. (2023). Ukrainska mova [Ukrainian language]. Dnipro, Ukraine: Ukrainskyi derzhavnyi universytet nauky i tekhnolohii. [In Ukrainian].