Електротехнічні матеріали

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, інструкції до виконання лабораторних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт. Методичні рекомендації призначені для використання студентами денної форми навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електроте-хніка та електромеханіка» (галузь знань 14 «Електрична інженерія») під час виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електротехнічні матеріали».
С. Плітченко: ORCID 0000-0002-0613-2544
методичні рекомендації, лабораторні роботи, діелектрики, електрична міцність, трансформаторне масло, напівпровідникові матеріали, феромагнетики, 1815, КІСЕ
Електротехнічні матеріали : методичні рекомендації до лабораторних робіт / уклад. С. О. Плітченко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 44 с.