Комп’ютерне моделювання залізничних транспортних засобів

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпро
UKR: У методичних вказівках наведено коротку характеристику та приклади використання найбільш поширених комп’ютерних програм для тривимірного моделювання й розрахунку залізничних транспортних засобів і їх вузлів. Укладені з метою поглибленого засвоєння студентами дисциплін «Теорія та конструкція локомотивів», «САПР в локомотивному господарстві», «Математичні методи та моделі в спеціальних задачах», розвитку навичок виконання інженерних розрахунків; допомагають скоротити час на виконання розрахунково-графічних і курсових робіт. Можуть бути використані для самостійної роботи з вивчення засобів комп’ютерного моделювання. Для студентів усіх форм навчання спеціальності 273 «Залізничний транспорт» спеціалізацій «Локомотиви та локомотивне господарство» і «Експлуатація високошвидкісного залізничного транспорту».
RUS: В методических указаниях приведены краткая характеристика и примеры использования наиболее распространенных компьютерных программ для трехмерного моделирования и расчета железнодорожных транспортных средств и их узлов. Составлены с целью углубленного усвоения студентами дисциплин «Теория и конструкция локомотивов», «САПР в локомотивном хозяйстве», «Математические методы и модели в специальных задачах», развития навыков выполнения инженерных расчетов; помогают сократить время на выполнение расчетно-графических и курсовых работ. Могут быть использованы для самостоятельной работы по изучению средств компьютерного моделирования. Для студентов всех форм обучения 273 «Железнодорожный транспорт» специализаций «Локомотивы и локомотивное хозяйство» и «Эксплуатация высокоскоростного железнодорожного транспорта».
М. Капіца: ORCID 0000-0002-3800-2920; Л. Недужа: ORCID 0000-0002-7038-3006; О. Очкасов: ORCID 0000-0002-7719-7214
методичні вказівки, комп’ютерні програми, моделювання, методические указания, компьютерные программы, моделирование, methodical instructions, computer programs, modeling, КЛ, КТБМ
Комп’ютерне моделювання залізничних транспортних засобів : методичні вказівки до виконання практичних робіт, курсового та дипломного проектування / М. І. Капіца, Я. Калівода, Л. О. Недужа, О. Б. Очкасов, Д. В. Черняєв. – Дніпро : Днiпропетр. нац. ун-т залiзн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна, 2018. – 59 с. Наводиться фрагмент тексту.