Дослідження мережевих фільтрів низьких частот

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Бакалаврська робота виконана на 49 сторінки, 27 рисунків, 1 таблиць та 16 джерел літератури. В бакалаврській роботі проведені дослідження роботи мережевих фільтрів. Завдання дипломної роботи дослідити роботу мережевих фільтрів і спектр електромагнітних завад при різних видах заземлення і якості монтажу. В першому розділі виконано аналіз існуючих типів фільтрів низьких частот. В другому розділі досліджено мережеві фільтри і кондуктивні електромагнітні завади високої частоти, які виникають в результаті роботи. В третьому розділі виконано моделювання і виміри залежності згасання фільтра від частоти. Результати роботи можуть бути використані при проектуванні та дослідженні систем залізничної автоматики, в учбовому процесі університету в дисциплінах «Електроживлення систем автоматики», «Електричні кола і лінії залізничної автоматики», «Теорія інформації і передачі сигналів».
ENG: The bachelor thesis consists of 49 pages, 27 figures, 1 tables and 16 literature sources. In the bachelor's work, research was carried out on the operation of network filters. The task of the thesis is to investigate the operation of network filters and the spectrum of electromagnetic interference with different types of grounding and installation quality. In the first section, an analysis of existing types of low-pass filters is performed. In the second section, network filters and high-frequency conductive electromagnetic disturbances that arise as a result of operation are investigated. In the third section, simulations and measurements of the dependence of filter attenuation on frequency are performed. The results of the work can be used in the design and research of railway automation systems, in the educational process of the university in the disciplines "Power supply of automation systems", "Electric circuits and lines of railway automation", "Theory of information and signal transmission".
мережеві фільтри, електромагнітна сумісність, резонанс, кондуктивні завади, network filters, electromagnetic compatibility, resonance, conductive interference
Куліков Д. С. Дослідження мережевих фільтрів низьких частот : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 273 – залізничний транспорт / наук. керівник Т. М. Сердюк ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 49 с.