Механіка. Наука і сталий розвиток транспорту

Authors
Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У збірнику тез доповідей подано результати досліджень здобувачів вищої освіти і молодих учених з питань поліпшення конструкції, раціоналізації технологій використання, технічного обслуговування та ремонту підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин і комплексів та залізничного транспорту, теоретичної та будівельної механіки, матеріалознавства. Тези доповідей подано в рамках 80-ї Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих учених, магістрантів та студентів «Наука і сталий розвиток транспорту», яку проведено (заочно) 23-27 березня 2020 року у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Збірник тез доповідей призначено для здобувачів вищої освіти і молодих учених.
конференція, тези, технічне обслуговування, ремонт, підйомно-транспортні машини, будівельні машини, дорожні машині, залізничний транспорт, теоретична та будівельна механіка, матеріалознавство, конференция, тезисы, техническое обслуживание, ремонт, подъемно-транспортные машины, строительные машины, дорожные машине, железнодорожный транспорт, теоретическая и строительная механика, материаловедение, conference, abstracts, maintenance, repair, hoisting and transport machines, construction machines, road machines, railway transport, theoretical and construction mechanics, materials science
Механіка. Наука і сталий розвиток транспорту : зб. тез доп. 80-ї Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених, магістрантів та студентів, 23–27 берез. 2020 р. Дніпро : ДНУЗТ, 2020. 72 с.