Комплементарність параметрів адаптації організації до змін

Київський національний університет будівництва і архітектури, Київ
UKR: В статті здійснено аналіз компліментарності параметрів адаптації організації до змін в бізнес-середовищі. Дослідження може представляти науковий та практичний інтерес для керівників проєктів та проектних менеджерів.
ENG: The article analyzes the complementarity of organizational adaptation parameters to changes in the business environment. The research may be of scientific and practical interest to project leaders and project managers.
І. Гордєєва: ORCID 0000-0002-2019-2527
адаптація організації, бізнес-середовище, проєктна діяльність, organizational adaptation, business environment, project activities, КЕМ
Гордєєва І. О. Компліментарність параметрів адаптації організації до змін. Управління проектами у розвитку суспільства : тез. доп. XIV міжнар. конф., 19-20 трав. 2017 р. Київський національний університет будівництва і архітектури. Київ, 2017. С. 75–76.