Дослідження та розробка центру сертифікації ключів для університету

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська робота виконана на 78 с., містить 27 рис., 2 табл., 2 додатки, 26 джерел. Об’єктом дослідження є розробка Центру сертифікації ключів як основного компоненту PKI системи, що може бути впроваджена в освітній процесс в університеті для управління електронним документообігом. Метою дослідження є розробка прототипу основного компонента PKI – Центру сертифікації ключів для впровадження механізму сертифікованого цифрового підпису в навчальний процес в університеті. Після детального дослідження різних архітектур, дизайнів, протоколів PKI та вимог, розроблено першу версію Центру сертифікації ключів. На основі виконаних досліджень також було розроблено PKI клієнт, що контролює видання цифрових підписів для електронного документообігу. Створений проект також містить бібліотеки, які надають готові до використання функції для роботи з протоколами PKI та створення сертифікованих цифрових підписів.
ENG: The master's work was written on 78 sides, contains 27 drawings, 2 tables, 26 sources, and 2 appendices. The research subject is the development of Certificate Authority as a part of PKI system that is integrated to the university to provide electronic document management. The goal of the project is to provide a first steps, particularly, implement the sample version of main PKI component – Certificate Authority to integrate certified digital signatures mechanism into an education process in university envoronment. After detailed research of different architectures, designs, PKI protocols and requirements, the prototype of Certificate Authority has been developed. Based on performed investigations the sample of the CA client that services digital signatures for electronic documents has been also implemented. The project also contains several libraries that provide ready-to-use functions to work with PKI protocols and create verified digital signatures.
інфраструктура відкритих ключів, PKI, центр сертифікації ключів, ЦСК, CMP, PKCS, сертифікат, X.509, відкритий ключ, приватний ключ, цифровий підпис, Bouncy Castle, Java Security, програмний продукт, public key infractructure, certificate authority, CA, certificate, public key, private key, digital signature, bouncy castle, Java Security, Software Product, КЕОМ, ВКР
Кулик В. А. Дослідження та розробка центру сертифікації ключів для університету : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 123 – комп’ютерна інженерія / наук. керівник І. В. Жуковицький ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2022. 78 с.