Як отримати малий грант під соціальні ініціативи: зауваження експертів

Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского «Харьковский авиационный институт», Харьков
UKR: У дослідженні проаналізовано критерії оцінки грантових заявок та процес їх експертизи.
ENG: The study analyzed the criteria for evaluating grant applications and the process of their expert evaluation.
І. Гордєєва: ORCID 0000-0002-2019-2527
грант, соціальні ініціативи, управління проєктами, grant, social initiatives, project management, КЕМ
Гордєєва І. О. Як отримати малий грант під соціальні ініціативи: зауваження експертів. Современные информационные технологии в экономике и управлении предприятиями, программами и проектами : тезисы XV Междунар. науч.-практ. конф. (Харьков, 29 сент. 2017 г.). Нац. аэрокосмич. ун-т им. Н. Е. Жуковского «ХАИ». Харьков, 2017. С. 71–72.