Фрактальне моделювання кристалічних ґраток

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Бакалаврська робота виконана, вступ – в даному розділі описується сутність розробки, її актуальність, складається з 1 сторінки. Огляд предметної галузі – у цьому розділі аналізується предмета область та описуються основні поняття, складається з 6 сторінок. Огляд аналогів – у цьому розділи описуються аналоги програми та література по даній предметній області, складається з 10 сторінок. Зовнішнє і внутрішнє проектування – в цих розділах проведений огляд вхідних і вихідних даних, формалізація задачі, розробка фізичного проекту, приводиться опис об’єктно-орієнтованого проектування, проектування інтерфейсу користувача, ескізи форм, аналіз проекту, проектування динаміки системи, вибір мови програмування, складається з 29 сторінок. Тестування та налагодження – включає в себе вибір стратегії тестування, опис тестів методами чорної скриньки. Також аналіз помилок їх вплив на систему та вирішення проблеми, складається з 6 сторінок. Висновки – підсумок всієї роботи, складається з 1. Сторінки. список використаних джерел – включає в себе бібліографічний список використаної літератури. складає 2 сторінки. Додаток – містить робочий код проекту, складає 51 сторінку. Кількість таблиць: 39 штук. Кількість рисунків: 34 штуки. Об’єкт розробки – десктопний застосунок для моделювання фрактальної побудови кристалічної ґратки.. Мета роботи – моделювання кристалічних ґраток фрактальними способами. Методи дослідження – використання фрактальних властивостей при побудові кристалічних структур. Отримані результати – розроблений десктопний додаток, за допомогою бібліотеки Helix, фреймворку WPF та патерну MVVM .
ENG: The bachelor's thesis is completed, the introduction - this section describes the essence of the development, its relevance, consists of 1 page. Overview of the subject area - this section analyzes the subject area and describes the main concepts, consists of 6 pages. Overview of analogues - this section describes the analogues of the program and literature in this subject area, consists of 10 pages. External and internal design - in these sections, an overview of input and output data, formalization of the problem, development of a physical project, a description of object-oriented design, user interface design, form sketches, project analysis, system dynamics design, programming language selection, is given of 29 pages. Testing and debugging - includes the choice of testing strategy, description of tests using black box methods. Also, the analysis of errors, their impact on the system and problem solving, consists of 6 pages. Conclusions - a summary of the entire work, consists of 1. Pages. list of used sources – includes a bibliographic list of used literature. consists of 2 pages. The appendix contains the working code of the project, consists of 51 pages. Number of tables: 39 pieces. Number of drawings: 34 pieces. The object of development is a desktop application for modeling the fractal structure of a crystal lattice. The purpose of the work is to model crystal lattices by fractal methods. Research methods - the use of fractal properties in the construction of crystal structures. The obtained results are a developed desktop application, using the Helix library, the WPF framework and the MVVM pattern.
моделювання, кристалічна ґратка, кристалічна структура, фрактал, ґратка браве, суперкомірка, граф, конструктивно-продукційні структури, modeling, crystal lattice, crystal structure, fractal, brave lattice, supercell, graph, construction-production structures, HELIX TOOLKIT, MVVM, WPF, ВКР, КІТ
Летучий О. І. Фрактальне моделювання кристалічних ґраток : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 121 – Інженерія програмного забезпечення / наук. керівник В. І. Шинкаренко ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 119 с.